Kurumsal

Avrupaya Açılan Kapı

CLS INTERNATIONAL LOGISTICS olarak sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla karayolu - Denizyolu - Havayolu taşımacılığı organizatörlüğü. Türkiye - Avrupa arasında karşılıklı ve düzenli olarak komple, parsiyel, grupaj, gabari ve ADR sınıfı yük taşımalarını CMR Sigorta Teminatı kapsamında yapmakta olup, Avrupa'daki güçlü acenta ağı ile ara taşıma, depolama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Özellikle İtalya hattında gerçekleştirmekte olduğu kalite hizmet anlayışı ile sektöründe de öne çıkmaktadır.

25 Yıldır her sektörün ihtiyaç ve taleplerini size özel çözümlerle güvenilir, butik lojistik hizmetler sunuyoruz.

Haberler

22Eyl
BY

TİO Belgesini Almaya Hak Kazandık

CLS International Lojistik olarak; Sürdürülebilir lojistik, hizmet ve çözümlerimizin teminatı olarak...

Read More

S.S.S

Uluslararası ev taşıma işlemleri öncesinde sizlere en uygun fiyat teklifini verebilmek için ücretsiz ekspertiz sağlıyoruz. Eşyalarınızın metreküp hesaplanması, gideceği şehirler arası mesafe, kara, deniz, hava taşıma yönteminin belirlenmesi, eşyaların sigorta bedeli gibi bir çok etken fiyatların en doğru ve en uygun şekilde belirlenmesi ile sizlere yazılı olarak sunulmakta.

Uluslararası taşınma işlerinizde sizlere ücretsiz keşif ve ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda fiyat teklifi ve iş planı için sizlere yurt dışı ev taşıma için en doğru teklifi iletmekteyiz.

12 aydan az sürede yaşadığınızı belgelemeniz durumunda, Cenevre kanuna göre ev eşyalarınızı yurt dışında istediğiniz ülkeye gümrük vergisi olmadan götürebilirsiniz. Sıfır ve yeni ürünlerinizde eşyanın cinsine, türüne göre vergilendirme oluşabilir.

CLS Lojistik firmamız, Uluslararası taşımacılık sektöründe karayolu, deniz yolu ve hava yolunda faaliyet göstermeye yönelik bütün yetki belgelerine sahiptir. Firmamız sektör içerisinde her zaman kontrollü ve deneyimli hareket ederek, profesyonel hizmetler sunan şirketler arasındaki yerini almıştır.